Skirkite 2 % pajamų mokesčio –

paremkite Europos parką, neišleisdami nė euro!

 

Nuoširdžiai dėkojame visiems, praėjusiais metais skyrusiems Europos parkui 2 procentus pajamų mokesčio.

Jūsų palaikymas labai svarbus kuriant, išlaikant ir tobulinant šiuolaikinio meno muziejų po atviru dangumi Europos parką ir  Liubavo dvaro muziejų.

 

 Europos parkas pradėtas kurti 1987 metais, siekiant meno kalba įprasminti Europos geografini centrą. 1991 m. pastatyta pirmoji skulptūra. Nuo 1993 metų Europos parkas pradėtas lankyti ir tapo vienu iš raiškiausių Lietuvos kultūrinių objektų. 55 ha muziejus, eksponuojantis daugiau kaip 100 meno kūrinių, kurių autoriai - 34 pasaulio šalių menininkai, ekspertų laikomas vienu įspūdingiausių šiuo metu kuriamų kultūrinių kraštovaizdžių pasaulyje.

Siekiame visuomenei pateikti kuo įvairesnių šiuolaikinio meno kūrinių, pasikviesti žinomus menininkus kurti naujas skulptūras. Ne mažiau svarbu restauruoti jau pastatytus kūrinius. Skulptūros su gamtine aplinka sudaro nedalomą visumą, todėl nuolat tvarkome ir prižiūrime didžiulę Europos parko teritoriją. Aktyviai veikiame meno edukacijos srityje.

Pastaruoju metu savo veiklą taip pat siejame su kultūros paveldo išsaugojimu kaimynystėje esančioje Liubavo dvarvietėje.

Visiems šiems darbams reikalingos labai dideles lėšos. Nepaisant svaraus indelio į Lietuvos kultūrą, esame palikti nuošalyje, nes mūsų visų mokesčių mokėtojų pinigai perskirstomi tik biudžetinėms įstaigoms, ir tarsi lieka nesvarbu, kad mes taip pat dirbame visos visuomenės labui, esame viešoji įstaiga, ne pelno organizacija, ir kad  didžiulis muziejaus veiklos užtikrinimo krūvis gula vien ant muziejaus lankytojų pečių. Nei vienoje pasaulio šalyje kultūros įstaigos negali išsilaikyti be paramos.

 

Mums labai reikia Jūsų palaikymo ir paramos.

Pasirūpinkite, kad 2 procentai nuo Jūsų sumokėto pajamų mokesčio nepaskęstų bendrame biudžete.

Maloniai kviečiame šiuos procentus skirti viešajai įstaigai „Europos parkas“ (kodas 286113360)

Per valstybinės mokesčių inspekcijos elektroninę deklaravimo sistemą (EDS) užpildykite ir pateikite formą FR0512 „Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms" , parinkite kodą 2 – t.y. Paramos gavėjas ir įveskite kodą 286113360 bei skiriamą gyventojų pajamų mokesčio procentą 1% arba 2%.   

 

Taip pat galite paremti muziejų pervedant paramą viešajai įstaigai „Europos parkas“ į sąskaitą LT26 7044 0600 0092 0354, AB SEB bankas.

 

Dėkojame už Jūsų paramą.

Puoselėkime muziejų kartu ir džiaukimės tikrosiomis vertybėmis!

 

Nuoširdžiai,

Europos parko įkūrėjas ir vadovas Gintaras Karosas

 

Atgal į pradžią.